Specjalista wsparcia i rozwoju sprzedaży I Września

elumatec - światowy lider w produkcji maszyn do obróbki profili aluminiowych, PCV i stalowych. Dzięki szerokiej gamie produktów, firma obejmuje całe spektrum zastosowań, od małych zakładów rzemieślniczych po przemysłowych przetwórców profili. Indywidualnie zaprojektowane i modułowe koncepcje maszyn zapewniają elastyczne i zindywidualizowane rozwiązania branżowe dla wszystkich grup klientów. Znajdujące się leżącej w Szwabii miejscowości Mühlacker przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1928. Oddziały i dystrybutorzy znajdują się w ponad 50 krajach. Oddział w Polsce reprezentuje firmę na lokalnym rynku od 1995 roku.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista wsparcia i rozwoju sprzedaży

Miejsce pracy: Września

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne kontakty z klientami i rozpoznawanie ich potrzeb biznesowych
  • Identyfikowanie nowych Klientów i nowych inwestycji
  • Prowadzenie analiz rynkowych (sprzedaży, konkurencji, trendów)
  • Realizacja kontraktów sprzedażowych  maszyn CNC
  • Rozwijanie kanałów i narzędzi sprzedaży zdalnej (kampanie mailingowe, promocje online, itp.)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami na rynku B2B
  • Gotowość do podróży biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość Excela, w tym umiejętność budowania złożonych formuł
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze generowania kontaktów sprzedażowych
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Szybki rozwój i budowanie wiedzy eksperckiej niezbędniej do realizacji swoich obowiązków
  • Pracę, która daje satysfakcję i prestiż, doskonała atmosfera gwarantowana
  • Bardzo dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz udział w programie bonusów od zrealizowanej sprzedaży
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pełne wsparcie całego zespołu elumatec
  • Udział w programie świadczeń dodatkowych eluprofi

TA OFERTA BRZMI INTERESUJĄCO?
Prosimy o przesłanie CV na info.pl@elumatec.com
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.
Osoba kontaktowa: Mariusz Krukowski
Telefon: +48 61 437 70 00

ZŁÓŻ PODANIE